RKSV Oisterwijk kampioen!!

RKSV Oisterwijk is sinds vandaag officieel kampioen!!

De KNVB deed uitspraak over de gestaakte wedstrijd tussen Berkdijk-Gloria UC. De uitspraak lag in de lijn der verwachtingen. De stand van het moment van staken, 0-5 voor Gloria UC, werd als einduitslag aangehouden. Het gevolg is dat Berkdijk de 15 punten achterstand nooit meer in kan lopen. RKSV Oisterwijk  is hierdoor kampioen.

SV Nevelo wil de buren daarom van harte feliciteren met het behaalde kampioenschap!!

Met vriendelijke sportgroet,

SV Nevelo

Plaats een reactie:

 
 
 
 
 
Voorwaarden: anonieme, beledigende en ongepaste reacties worden verwijderd. Reacties op fouten of onvolledigheid van de informatie op onze site worden eveneens verwijderd. Wij verzoeken u dergelijke reacties te richten aan pr@svnevelo.nl of desbetreffende contactpersoon, die actie zullen ondernemen om indien nodig de gegevens te corrigeren.