Nevelo G1 op zoek naar begeleiders!

Hallo allemaal,

Wij, van de G1, zijn op zoek naar nieuwe enthousiaste begeleiders die ons zouden willen begeleiden tijdens het seizoen. Onze drie huidige begeleiders gaan er na jaren van begeleiding helaas mee stoppen. Lijkt het jou leuk en wil je ons daarmee helpen? Dan kan je contact opnemen met Coby Bruurmijn (06-19091250).

Twijfel je er over? Geen probleem. Je kan ook altijd een keer mee komen kijken. Laat het even weten.

Alvast bedankt namens de G1!

Plaats een reactie:

 
 
 
 
 
Voorwaarden: anonieme, beledigende en ongepaste reacties worden verwijderd. Reacties op fouten of onvolledigheid van de informatie op onze site worden eveneens verwijderd. Wij verzoeken u dergelijke reacties te richten aan pr@svnevelo.nl of desbetreffende contactpersoon, die actie zullen ondernemen om indien nodig de gegevens te corrigeren.