Nevelo 5 niet, Nevelo 2 wel

Voor twee Neveloteams stonden vandaag twee kampioenschappen op het spel. Nevelo 5 kon seizoenskampioen worden, Nevelo 2 derdeperiodekampioen.

Nevelo 5 moest dan wel afrekenen met de ijzersterke nummer 2, Best Vooruit. Een gelijkspel was voldoende voor de roodwitten. Vanaf de start leek het al een lastige pot te worden. Best Vooruit was gevaarlijker, vooral over onze rechterkant.

Een iets te overmoedig uitspeelballetje van onze doelman luidde de 0-1 in. Even later 0-2 en nog voor rust 0-3. Met 0-4 eindstand moesten onze mannen helaas in de laatste match het hoofd buigen. Enige troost is dat het vandaag op waarde werd geklopt.


Foto: Gido (N5) met een hoogstandje. Hij was vandaag een van de aanjagers van het team.


Foto: hoogstandje Best Vooruit

Een stuk beter verliep het Nevelo 2. Dat had geen kind aan Baardwijk. Op het Donkse hoofdveld werd het 5-0. Gefeliciteerd Nevelo 2 met het derdeperiodekampioenschap!


Foto: Khalid (N2) kapt in de vijandelijke zestien

Voor alle foto's KLIK HIER