Enquête t.b.v. fusieclub

Nu de vorderingen over een mogelijke fusie tussen de voetbalverenigingen RKSV Oisterwijk, RKSV Taxandria en SV Nevelo in een vergevorderd stadium zijn, kan er worden begonnen aan de volgende stappen. Er moet namelijk nog een hoop geregeld worden wil de nieuwe fusieclub in het seizoen 2019-2020 van start gaan! Want zonder naam geen club, zonder logo geen bestaan en zonder tenue geen wedstrijden.

Via deze enquête willen we weten wat de betrokkenen belangrijk vinden. Draag je steentje bij en vul deze enquête in slechts 2 minuten in!

Formulier invullen

Plaats een reactie:

 
 
 
 
 
Voorwaarden: anonieme, beledigende en ongepaste reacties worden verwijderd. Reacties op fouten of onvolledigheid van de informatie op onze site worden eveneens verwijderd. Wij verzoeken u dergelijke reacties te richten aan pr@svnevelo.nl of desbetreffende contactpersoon, die actie zullen ondernemen om indien nodig de gegevens te corrigeren.