Laatste Meiwandeling Veteranen SV Nevelo 30mei 2018(Hemelvaartsdag)

Op Hemelvaartsdag organiseert de Veteranenafdeling van SV Nevelo weer de jaarlijkse meiwandeling. Dit is naar alle waarschijnlijkheid, vanwege de fusie, de laatste Meiwandeling onder de vlag van de veteranen van SV Nevelo.

De deelnemers verzamelen zich om 10.30 uur op Sportpark Den Donk. Daar zal de wandeling starten.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Huub Pennings.

Aanmelden is niet nodig, dus iedereen kan aansluiten!!

Plaats een reactie:

 
 
 
 
 
Voorwaarden: anonieme, beledigende en ongepaste reacties worden verwijderd. Reacties op fouten of onvolledigheid van de informatie op onze site worden eveneens verwijderd. Wij verzoeken u dergelijke reacties te richten aan pr@svnevelo.nl of desbetreffende contactpersoon, die actie zullen ondernemen om indien nodig de gegevens te corrigeren.